O nas

Marka KAREN to rodzinna firma, która powstała z miłości do torebek. KAREN jest polską marką z tradycjami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Zmieniały się trendy, sezony, a kolekcje KAREN zawsze były i są ponadczasowe.  Klasyka stylu, ponadczasowość i subtelne łączenie stonowanych kolorów. Kolekcje marki KAREN zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które chcą czuć się pewnie, wybierając klasykę. „Elegancja jest zawsze modna”  to sentencja, idealnie określająca wizję i misję twórców marki.  

Kolekcje

Każdą kolekcję określa stonowana gama barw, proste, eleganckie wzory torebek. Kształt torebek to ponadczasowe formy, idealnie pasujące na każdą okazję, do wszystkich stylizacji. Podkreślane jest zamiłowanie do klasyki i elegancji.Każdą kolekcję marki wyróżnia uniwersalność wzorów. Torebki marki idealnie pasują zarówno do codziennych stylizacji do pracy, jak i do wieczorowych sukienek. Wszystkie modele torebek są projektowane oraz wyprodukowywane w Polsce dzięki czemu cechuje je bardzo dobrą jakość.https://www.youtube.com/watch?v=neIgzjNKPkk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1ZrRL4N6qG0rhsgrETL9J2kWuUru55euiJnSmigx3As5uqgZKoIpnuvhc
MODNE TOREBKI CZERWONA

Historia

Garaż to miejsce, w którym pierwsze kroki w biznesie stawiało wielu przedsiębiorców. Takie niepozorne pomieszczenia obok domu nieraz stawały się siedzibami przedsięwzięć, o których wkrótce słyszał cały kraj, a nawet i świat. Tak też było i w przypadku przedsiębiorstwa KAREN. Dwoje ludzi, małżeństwo w warunkach dalekich od profesjonalnej produkcji, w garażu tworzyło siłą własnych rąk skórzane torebki chcąc zaspokoić potrzeby klientek.

Chinese (Simplified)EnglishGermanItalianPolishRomanianRussian