Jak dobrać torebkę dla siebie, swoich potrzeb I oczekiwań. Źle dobrana torebka sprawi że nie będziemy się czuć komfortowo. To właśnie nasze samopoczucie podczas noszenia torebek jak również ubrań sprawia że w jednej z tych rzeczy chodzimy latami a natomiast inną po zakupie zakładamy raz I ląduje na dnie szafy.

Nie tylko musimy czuć się dobrze ale również wyglądać korzystnie.
Co dodaje nam kobietom pewności siebie I wewnętrznego poczucia własnej wartości.
Jak każdy wie jesteśmy drobiazgowe I czasem detal ubioru potrafi popsuć nam wyjście. Na przykład denerwujący nas troczek od torebki potrafi zabrać całą uwagę zamiast korzystanie ze spotkania z przyjaciółmi.

Dlatego tak ważną sprawą na etapie zakupu jest odpowiedni wybór. Najważniejszym kryterium wyboru torebki jest jej zastosowanie. Torebki mogą być wieczorowe na codzien czy nawet na zakupy.
Dlatego tak ważne jest to abyśmy przed wybraniem się po zakup torebki były świadome tego co nam pasuje i do czego nam będzie służyć.

Często przychodzi to z wiekiem.
Młode kobiety eksperymentują do momentu aż znajdą złoty środek dla swoich wyborów.
Często to co wydaje się ze nie będzie dla nas i do nas pasować po przymierzeniu staje się rzeczą stworzoną dla nas

Niskie kobiety powinny wybrać małe torebki ponieważ duże wzory będą dla nich zbyt masywne natomiast wysokie kobiety dokonają dobrego wyboru jeśli zdecyduja się na masywniejsze większe torebki.

Panie o przecietnych kształtach powinny wybierać torebki średnie bądź
duże.Średnia torebka pasuje idealnie gdyż jest dopasowana do ciała natomiast duża torebka wysmukla sylwetkę.

Rysy twarzy wysmukli nam prostokątna długa torebka duża natomiast może optycznie pomniejszyć rozmiary.

Bądźmy świadome swojej urody pomimo tego że czasem posiada mankamenty ale jeśli jesteśmy tego świadome możemy sobie z nimi doskonale poradzić dzięki dobrze dobraneim ubrań oraz dodatków. Najważniejszą sprawą naszego wyglądu jest to abyśmy się dobrze czuły w tym co nosimy. W rzeczhac które mamy powinniśmy się czuć komfortowo ale też wyglądać olśniewająco.

Chinese (Simplified)EnglishGermanItalianPolishRomanianRussian