Kobieta, która zajmuje się pracą, obowiązkami domowymi i jest w ciągłym biegu, stawia przede wszystkim na funkcjonalność i wygodę. Przy wyborze torebki, również zależy jej na tym, by nie przeszkadzała jej w codziennych czynnościach. Na pomoc przychodzi niezawodny shopper! Na czym polega jego fenomen?

Historia torebki typu shopper nieoficjalnie związana jest z działalnością Michaela Korsa, który podobno był jej pomysłodawcą. Model rozsławiła jednak firma Olivia Palermo, która sprawiła, że pokochały go kobiety na całym świecie. Shopperki zyskały grono miłośniczek dzięki kilku cechom, z których najważniejszymi wydają się być uniwersalność, niewiarygodna pakowność i elegancki wygląd.

Uniwersalność

Nie istnieje stylizacja, w której shopperka by się nie sprawdziła. Dzięki prostemu krojowi, który na przestrzeni lat zmienia się w łódkowaty, kwadratowy lub zaokrąglony, pasuje do stylizacji casualowych, dopełnia ubiór sportowy i podkreśla elegancki wygląd. Często, dzięki swoim sporym gabarytom, stanowi najważniejsze dopełnienie stylizacji i jest jej centralnym elementem.

Shopperki produktowane są w różnych kolorach, z różnych materiałów i mogą posiadać oryginalne dodatki tj. sprzączki, srebrne detale, breloczki, naszywki. Wszystkie wariacje modowe są w niej dozwolone!

Pakowność

Shopper bag, z języka angielskiego, oznacza torebkę na zakupy. Nie da się więc ukryć, że tego typu torebki są bardzo duże i pakowne a dzięki wygodnym przegrodom, pozwolą zachować porządek i ład w przechowanych rzeczach. Wśród mężczyzn chodzą słuchy, że damska torebka nie ma dna i można w niej znaleźć absolutnie wszystko! Cóż, model shopper definitywnie potwierdza tą plotkę…

Z uwagi na ilość przechowywanych rzeczy, torebki posiadają z reguły mocne, przyszyte rączki, które można zawiesić na przedramieniu lub wygodnie chwycić w dłoń. Shopperka sprawdzi się więc nie tylko na zakupy, ale też do pracy czy na wypady z dziećmi (które wymagają noszenia ze sobą mnóstwa gadżetów).

Elegancja

Pastelowe, skórzane, ze skóry ekologicznej, designerskie… shopperki w każdym wydaniu wyglądają bardzo elegancko.  W zależności od panujących trendów, sezonu i okazji, torebka typu shopper, niczym kameleon dopasowuje się do potrzeb swojej właścicielki.  Podkreślana już wcześniej uniwersalność absolutnie nie wyklucza zabrania jej na wieczorowe wyjścia i wyjątkowe okazje.

Jeśli nie lubisz małych kopertówek, do których zmieszczą się jedynie 2-3 rzeczy, nie bój się dobrać do swojej eleganckiej stylizacji torebki shopper!

Lubimy shopperki równie mocno jak Wy, dlatego zawsze pilnujemy tego, by w naszej ofercie pojawiały się te modele i kroje, które spełnią Wasze wymagania, będą wygodne, pojemne i ponadczasowe. 

Chinese (Simplified)EnglishGermanItalianPolishRomanianRussian