Wczytuję dane...

Torebki damskie powinny być w tym samym kolorze co Twoje buty? Sprawdźmy!

Torebki damskie powinny być w tym samym kolorze co Twoje buty? Sprawdźmy!

Torebki damskie powinny być w tym samym kolorze co Twoje buty? Sprawdźmy!

 

Kobiety kochają dodatki, a damska torebka może stać się dodatkiem idealnym. Wybór odpowiedniej damskiej torebki do stylizacji i obuwia damskiego bywa nie lada wyzwaniem. Styliści, projektanci i znawcy mody mają swoje sposoby, w jaki sposób idealnie dobrać torebkę damską do ubrania i butów. W dalszej części tekstu Wam je zdradzimy. Są trzy modowe szkoły w tej kwestii. Wyglądaj pięknie!

 

Torebki damskie – jaki but taka torba

 

Najbardziej znanym i najstarszym poglądem jest to, że damska torebka powinna a wręcz musi być w takim samym kolorze co buty. Jest to na pewno bezpieczne rozwiązanie. Znakomite dla pań, które nie chcą popełnić żadnej modowej gafy. Sprawdza się nie tylko w przypadku dworów królewskich czy spotkań u dyplomatów. Takie stonowane połączenia znakomicie odnajdą się w miejscach, gdzie nie chcemy szczególnie się wyróżniać, ale wyglądać elegancko i stylowo. To również propozycja dla osób, które cenią w modzie klasykę. Zapewne profesjonalna szefowa, dyrektor czy bizneswomen w korporacji nie wyobraża sobie innej propozycji modowej. Tutaj wymagana jest prostota i stonowane kolory. Torebka damska w takim samym kolorze co buty będzie również znakomicie się prezentować, jeśli ubierzemy się w bardzo kolorową sukienkę, w słodkie róże lub inne szałowe esy floresy, czy abstrakcyjne, interesujące wzory. Wtedy ani torebka ani buty „nie rzucają się” w oczy. Widać tylko Ciebie i Twoja piękną sukienkę.

 

Torebki damskie – torebka damska w kolorze stylizacji

 

Lepsze wcale nie jest wrogiem dobrego. Styliści modowi często proponują swoim klientom torebki w kolorze stylizacji, przy tym buty dobierają w kolorze neutralnym. Taki zestaw wgląda niezwykle szykownie, niezależnie od kolorów. Znamy przecież powiedzenie, ile jest kobiety tyle wzorów i kolorów torebek na świecie. Pozwól sobie na luz! Połącz takie kolory, jakie chcesz. W tym roku modne są szczególnie okrągłe małe torebki w kolorze czerwonym, niebieskim, czerwonym i złotym.

 

Zawsze ważny jest jednak materiał, z którego została wykonana torebka. Warto zwrócić uwagę, czy producenci dbają o ekologię i prawa zwierząt?

 

Torebki damskie – torebka damska w kolorze kontrastowym

 

Jesteś odważna? Chcesz być wszędzie zauważona? Cenisz oryginalność? Dobierz damską torebkę do swoich butów w kolorze kontrastowym. Interesująca forma torebki damskiej w jaskrawym unikatowym kolorze może być rewelacyjnym akcentem, który ożywi niejedną stylizację. Może stać się nawet kluczowym elementem stylizacji. W kolorze kontrastowym mogą być również koraliki, frędzel, sznurki, pasek, zamki, aplikacje, kamyki, błyszczące zapięcia, hafty czy inne elementy zdobiące daną torebkę. Światowi projektanci tego roku zastępują biżuterię ekstrawaganckimi torebkami. Do eleganckiego czarnego kostiumu dobierz różową kopertówkę, a do żółtej sukienki mały czarny woreczek. Daj się ponieść wyobraźni! Dodaj sobie energii!

Torebki w odważnych kolorach znajdziesz tutaj