Wczytuję dane...

Modne torebki na Jesień 2019

Modne torebki na Jesień 2019

Modne torebki na jesień 2019

Czy tego chcemy czy nie, jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Zanim jednak ulice ogarnie pochmurna, deszczowa aura, czekają nas niesamowite nowości otwierające sezon złotej, pięknej jesieni. Jakie trendy zawitają w świecie torebek w nadchodzącej, wrześniowej kolekcji Chiara Design?

Patchwork zawładnie tą jesienią!

Chodzą słuchy, że to właśnie patchwork będzie najsilniejszym trendem jesiennych kolekcji. Odważne połączenia kolorów, wzorów i faktur pojawią się również na torebkach Chiara Design. Jest to świetna opcja dla indywidualistek, które nie boją się wyróżniać i zaskakiwać. Taka torebka z pewnością zatrzyma wielobarwne kolory jesieni na dłużej!

Motywy zwierzęce nadal na topie

Zwierzęce printy inspirowane szalonymi latami 70. kolejny raz opanowują sezon jesienny w kolekcjach znanych projektantów. Obecne na wybiegach tygrysie prążki, lamparcie cętki, czy skóra węża to również istotna inspiracja dla Chiara Design, która we wrześniu zaoferuje odpowiadające tym trendom modele torebek z elementami stylu retro i etno.

Pepitka i krata wracają do łask

Pepitka wprowadzona została do świata mody przez samą Coco Chanel a krata króluje na pokazach kolekcji jesienno-zimowej od lat. Tej jesieni oba printy pojawią się zarówno w stylizacjach total look jak i w wybranych dodatkach. Chiara Design w odpowiedzi na ten trend, przygotowuje również swoją własną wariację na temat charakterystycznych dla Chanel i Gucci wzorów.

Pepitka, krata, cętki, prążki i eklektyczny patchwork to największe wyznaczniki tegorocznej jesieni. Pomimo tego, że ciepłe lato powoli nas opuszcza, kolory i zabawa modą pozostanie z nami jeszcze na długo.