Wczytuję dane...

Karen Collection

Klasyka kobiecości - Karen
Marka KAREN to rodzinna firma, która powstała z miłości do torebek. KAREN jest polską marką z tradycjami, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zmieniały się trendy, sezony, a kolekcje KAREN zawsze były i są ponadczasowe.
To właśnie te wartości określają polską markę torebek.
Klasyka stylu, ponadczasowość i subtelne łączenie stonowanych kolorów. Kolekcje marki KAREN zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które chcą czuć się pewnie, wybierając klasykę. „Elegancja jest zawsze modna” to sentencja, idealnie określająca wizję i misję twórców marki.
Każdą kolekcję określa stonowana gama barw, proste, eleganckie wzory torebek. Kształt torebek to ponadczasowe formy, idealnie pasujące na każdą okazję, do wszystkich stylizacji. Podkreślane jest zamiłowanie do klasyki i elegancji.
Każdą kolekcję marki wyróżnia uniwersalność wzorów. Torebki marki idealnie pasują zarówno do codziennych stylizacji do pracy, jak i do wieczorowych sukienek.
Kolorystyka wzorów opiera się na klasycznych barwach – od kolorów ziemi (od delikatnego beżu, po śmietankę czy pustynny brąz). Gama odcieni jest bardzo szeroka, dzięki czemu każda z nas znajdzie coś dla siebie.
Torebki marki KAREN są idealnym uzupełnieniem looku biznesowego – świetnie wyglądają z modnym w tym sezonie damskim garniturem, ołówkową spódnicą czy klasyczną sukienką.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów